Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Město pořádá na náměstí Starosty Pavla Kladenský jarmark

Pondělí, 22. června 2020 07:50

Pokud nebudete mít tuto sobotu co na práci, přijďte na náměstí Starosty Pavla. Město tam koná pořádný jarmark. O tři dny dříve si můžete užít v zahradě Kladenského zámku propojení hudebních stylů, jako je world music, klasická hudba a jazz.

Město pořádá na náměstí Starosty Pavla Kladenský jarmark (Ilustrační foto: KL)

Poslední červnovou sobotu ráno od 8 hodin na náměstí Starosty Pavla se můžete těšit na prodejní jarmark tradičních řemeslných výrobků, poctivého jídla a výborného pití. Čekat na vás budou desítky řemeslníků různých dovedností z Čech a Moravy. Nebudou chybět výrobky z kůže od opasků po brašny i výrobky ze dřeva, těšit se můžete na košíkáře, dráteníky, hrnčíře, zahradníky, květináře, pekaře, kořenáře, vinaře, výrobce sýrů, různé kejklíře, harmonikáře, flašinetáře a kramářské písničkáře. Bude to jarmark pro radost a dobrou náladu všech. Každý člověk si najde to, co jej těší, a nabídka bude pestrá. Akce končí úderem 17. hodiny.

Kdo by nechtěl čekat do soboty, může vyrazit ve středu do zahrady Kladenského zámku. Čekat vás tam bude jedinečný hudební piknik ve stylu propojení world music, klasické hudby a jazzu v podání Jedlinský & Fisher Duo. Koncert začíná od 19 hodin.

Autor: (red)