Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladenští policisté pátrají po ukradené motorce

Pondělí, 22. června 2020 07:10

Kladenští policisté se od minulého čtvrtka zabývají případem krádeže motocyklu značky Honda, jehož hodnota byla vyčíslena na 80 000 korun. Ukraden byl v noci ze středy 17. na čtvrtek 18. června.

V Kladně byla ukradena motorka za 80 tisíc (Ilustrační foto: PČR)

Oznámení o krádeži přijali policisté ve čtvrtek 18. června. Motorka značky Honda PCX 125 však zmizela pravděpodobně v noci předtím. Majitel ji měl zaparkovanou před domem ve Vašíčkově ulici v Kladně. Ve středu v osm večer ještě byla na svém místě, v osm hodin ráno už po ní nebylo ani památky.

Pachatel je podezřelý s trestného činu krádeže. Případem se nyní zabývají policisté, kteří pátrají po zloději a samozřejmě i po jednostopém vozidle. S žádostí o součinnost se obracejí i na kladenské obyvatele.

„Policie vyzývá občany, pokud zaznamenali v inkriminovaném čase v Kladně ve Vašíčkově ulici pohyb podezřelé osoby při manipulaci s motocyklem, aby poskytli informace na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158 a svými poznatky dopomohli při dopadení pachatele,“ vzkázala do redakce Listů policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (kh)