Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Přehnal jsem to s alkoholem, řekl kladenským strážníkům muž v kaluži krve

Pátek, 19. června 2020 07:10

Jedním z častých problémů, kterými se musí strážníci v Kladně zabývat, jsou lidé, kteří ohrožují na životě a zdraví nejen své okolí, ale i sami sebe. Často jsou i pod vlivem alkoholu. Ve čtvrtek po půlnoci pomáhali zraněnému muži, kterého v Kordačově ulici našel jeden z obyvatel místních domů ležet v kaluži krve.

Přehnal jsem to s alkoholem, řekl kladenským strážníkům muž v kaluži krve (Ilustrační foto: KL)

„Ve čtvrtek krátce po půlnoci přijal operátor tísňové linky strážníků oznámení, že před jedním z domů v ulici Kordačova leží muž v tratolišti krve. Hlídka okamžitě vyjela na místo a operátor zároveň vyrozuměl záchrannou službu. Muž krvácel z levého předloktí. Strážníci mu rozstřihli rukáv a za pomoci tlakového obvazu zastavili krvácení ze dvou řezných ran,“ popsala situace mluvčí kladenských strážníků Alena Purkytová.

Hlídka zjišťovala, co se muži přihodilo. Na jejich dotaz jim sdělil, že to přehnal s alkoholem. Přítelkyně zraněného muže, která se během chvíle na místo dostavila, strážníkům vysvětlila, že se její partner zranil o sklo, které rozbil ve dveřích vedlejšího vchodu. Přivolaný lékař pak na místě rozhodl, že je nutné zraněného převézt k dalšímu ošetření do nemocnice.

„Protože svým jednáním způsobil škodu na cizím majetku, byla na místo strážníky přivolána Policie České republiky, která si celý případ převzala k dalšímu šetření,“ dodala závěrem Purkytová.

Autor: (kh)