Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Auto srazilo motorkáře, řidič ujel. Policie hledá svědky

Čtvrtek, 18. června 2020 08:00

Kladenští policisté hledají svědky dopravní nehody, která se stala v úterý 16. června v Lotouši na Slánsku. Řidič osobního vozu tam srazil odbočujícího motorkáře a ujel. Vyznavač jedné stopy putoval se zraněním do nemocnice.

Auto srazilo motorkáře, řidič ujel. Policie hledá svědky (Foto: PČR)

Při dopravní nehodě se střetlo osobní vozidlo s motocyklem značky Suzuki. Tu řídil třiašedesátiletý muž. Když se svým strojem chtěl odbočit doleva, přihnal se bezohledný šofér osobáku a motorkáře porazil. Místo, aby zastavil a poskytl mu pomoc, sešlápl plyn a z místa nehody ujel. Přivolaní policisté u aktéra nehody, jenž zůstal na místě, provedli dechovou zkoušku, která byla s negativním výsledkem. Muž byl následně odvezen do nemocnice k ošetření.

„Kladenští dopravní policisté nyní po podezřelém řidiči i jeho vozidle pátrají a z těchto důvodů vyzýváme všechny řidiče, jejich spolujezdce a i ostatní účastníky silničního provozu, kteří tímto úsekem v obci Lotouš projížděli nebo se zde v inkriminovaném čase v úterý 16. června v 10.20 hodin pohybovali a zaznamenali tuto dopravní nehodu, poskytli veškeré informace na mobilní telefon 702 207 630 nebo na linku 158 a svými poznatky dopomohli při vypátrání podezřelého řidiče a jeho vozidla,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (mv)