Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Rytíři mají nového hlavního partnera. Společnost ELTE

Středa, 17. června 2020 07:00

Dalším hlavním partnerem kladenských Rytířů se stala před nadcházející sezonou 2020/21 společnost ELTE. Ta patří mezi významné dodavatele pro oblast energetiky v České republice a pobočku má i v nedalekém Buštěhradě. Kladenskému hokeji chce pomoci k návratu do české nejvyšší soutěže.

Jednatel společnosti ELTE Václav Zahradník a majitel Rytířů Jaromír Jágr (Foto: Rytíři Kladno)

Do sekce hlavních partnerů klubu přibylo dvanácté logo. Logo společnosti ELTE z Ústí nad Labem. „Naše spolupráce je teprve v začátcích, ale musím přiznat, že dosavadní komunikaci s majitelem a vedením Rytířů Kladno hodnotím jako velice příjemnou,“ uvedl jednatel a výkonný ředitel společnosti Václav Zahradník a jeho slova potvrzuje i hrající majitel klubu. „Vždy je velmi důležité, aby spolupráce dávala smysl na obě strany, což v tomto případě platí. Jsme velmi rádi, že ELTE s námi spojila síly,“ řekl Jaromír Jágr.

Zástupci společnosti ELTE nejdou do neznámého prostředí. Hokej totiž mají rádi a sledují ho. „Můj vztah k lednímu hokeji nemůže být kladnější a hokejem žiji nejen já, ale také má rodina, a to nejen v průběhu mistrovství světa, kam pravidelně jezdíme. Dovolím si také zmínit, že maminka majitelů a žena zakladatele naší společnosti pochází z Kladna, což má v této záležitosti také svůj význam. Zároveň v Buštěhradě máme svou výrobní továrnu,“ zmiňuje Zahradník.

„Kladno vychovalo mnoho skvělých hokejistů v čele s Jaromírem Jágrem a s klubem je spojeno nemálo úspěchů. Dýchá tam prostě neuvěřitelná historie,“ těší Zahradníka. „Od spolupráce si slibujeme jediné – a to, že přispějeme k návratu Rytířů zpět do nejvyšší soutěže, kam podle nás patří. Je to profesionální klub, který vedou profesionálové, co hokeji rozumí. Extraliga bude dle mého názoru bez přítomnosti Rytířů o něco méně zajímavá. A tím nemyslím jen výrazně nižší diváckou účastí,“ dodává Zahradník.

Zdroj: Rytíři Kladno