Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Labyrint připravuje pro děti zábavu na prázdniny

Pondělí, 15. června 2020 07:00

Blíží se konec školního roku. A s tím je spojena spousta otázek, týkajících se vytvoření smysluplně stráveného času vašich dětí. Pokud ještě nemáte vymyšleno, co budou vaše ratolesti v létě dělat, mohl by vám přijít vhod některý z programů, které připravuje středisko volného času Labyrint.

Labyrint připravuje pro děti zábavu na prázdniny (Foto: KL)

Prázdniny začínají!

Začínají vám prázdniny 29. června a nechcete se doma nudit? Přijďte do Spirály! Budeme soutěžit, hrát hry, malovat a tvořit. Program je připraven na dva dny, a to v termínu 29. června od 08:00 hodin do 30. června, 16:00 hodin. Děti je třeba na akci předem přihlásit prostřednictvím stránek Labyrintu ZDE, kde se také dozvíte více informací. V ceně 800 korun budou mít děti svačiny, oběd i pitný režim na oba dny.

Divoký západ

Kreativně zaměřený tábor pro mladší děti, které rády malují a tvoří. Pro děti bude připraven pestrý program motivovaný celotáborovou hrou DIVOKÝ ZÁPAD. V ceně 4200 korun za jedno dítě je zahrnuto ubytování, program i strava. Více se dozvíte ZDE.

Příměstský tábor O přežití

Tento příměstský tábor vaše děti naučí, co dělat a jak bezpečně žít a přežít ve městě a v přírodě v případě katastrofy, ale i v běžném režimu všedních dní. Děti se dozví základní metody přežití teoreticky i prakticky, formou her, pracovních listů, počítačové simulace. Je třeba přihlásit dítě na všechny tři dny, a to prostřednictvím formuláře, který naleznete ZDE, stejně jako další důležité informace.

Hry s angličtinou

Na tomto příměstském táboře se vaše děti naučí základní anglická slovíčka formou her s pobytem venku. Akce je určena pro školní děti se základy psaní a čtení od sedmi do 10 let. Přihlášku i všechny potřebné informace naleznete ZDE.

Autor: (kh)