Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

Fotbalistům se daří! Po kanonádě ve Slaném přesvědčivě porazili také Beroun

Sobota, 13. června 2020 17:07

Fotbalisté Kladna odehráli po koronavirové přestávce třetí přátelský zápas a na svém kontě mají nevídanou bilanci – 15 vstřelených branek! I přesto Kladno jednou prohrálo, o porážce ale zdaleka nemohla být řeč v sobotu, kdy přijelo kladenské SK do Berouna. Kladeňáci vstřelili celkem čtyři branky a zvítězili přesvědčivě 4:0.

Fotbalistům se daří! Po kanonádě ve Slaném přesvědčivě porazili také Beroun (Ilustrační foto: KL)

Kladenští fotbalisté museli během vynucené koronavirové přestávky dokoupit novou útočnou munici. Ve třech zápasech totiž dosud vstřelili luxusních patnáct branek a velmi dobrý ofenzivní výkon předvedli i v sobotu v Berouně.

Hosté se dokázali prosadit hned čtyřikrát a to i přesto, že Beroun vystavěl svoji obranu velmi dobře a zpočátku držel soupeře zkrátka. Střelecké čekání prolomil jako první Čížek, který poslal míč od tyče do brány. Parádní formu pak potvrdil Šnobl, který se zatím prosadil ve všech třech přípravných duelech. Ještě v první půli pak navýšil na tříbrankový rozdíl Procházka a ten samý hráč posléze ve druhé části stanovil konečné skóre 4:0.

“Nemůžeme to přeceňovat, dobré výsledky budeme potřebovat hlavně v soutěži. Ale hrajeme zatím dobře,” komentoval asistent trenéra Tomáš Procházka.

Český lev-Union Beroun – SK Kladno 0:4

Branky: Čížek, Šnobl, 2x Procházka.