Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladno uvidí galavečer MMA. Do Oazy přijede i bojovník Patrik Kincl

Čtvrtek, 11. června 2020 07:20

Bojový sport MMA se stal v posledních letech celosvětovým fenoménem a nyní ho budou moci na vlastní oči vidět i lidé z Kladna. Ve čtvrtek 25. června od 20 hodin se v nákupním centru OAZA Kladno uskuteční vůbec první galavečer nově vzniklé organizace MMAsters League. K vidění bude více než desítka soubojů v MMA, K1 a boxu. Vstupenky jsou v prodeji on-line na TicketLIVE. Hlavní hvězdou večera bude známý bijec Patrik Kincl.

Kladno uvidí galavečer MMA. Do Oazy přijede i bojovník Patrik Kincl (Foto: Zdroj MMAsters League)

Na scénu bojových sportů vstupuje nová organizace MMAsters League®. Ta se chce zaměřit především na rozvoj a podporu talentů s ambicí přinášet atraktivní souboje nejen pro diváky, ale i pro samotné bojovníky v disciplínách MMA a K1.

Organizaci MMAsters League založil Luboš Stehlík, podnikatel, vrcholový manažer a bývalý diplomat a promotérem nově vzniklé organizace je legenda bojových sportů Dušan Macák. Trenérem a matchmakerem organizace je pak sám známý úspěšný MMA bojovník Patrik Kindl. „Změnit pohled veřejnosti na mnohdy démonizovaný sport, přitáhnout k němu více lidí, a to nejen divácky, ale i aktivně. Dát šanci talentům a vnést do něj finanční prostředky. To jsou naše hlavní pilíře. Oproti ostatním organizacím zásadně jiné, protože my do bojových sportů nejdeme primárně za účelem zisku. Naopak do tohoto odvětví finance přinášíme, chceme ho zkultivovat a zkusit ve společnosti rozšířit na úroveň fotbalu a hokeje,“ vypočítává Stehlík poslání organizace.

„Chceme se postarat o talentované bojovníky a zajistit jim komplexní servis po sportovní i manažerské stránce. Sledovat, jak chytnou šanci za pačesy a potom je vytáhnout klidně i do UFC, což už se nám podařilo zastupováním Davida Dvořáka. Takové služby u nás chyběly a zatím je tu nikdo nenabízel,“ prozradil Kincl, který bude hlavní hvězdou čtvrtečního večera v Kladně.

Hvězda MMA totiž netradičně nasadí boxerské rukavice a poprvé se představí v dosti netradiční disciplíně! „K MMA jsem se dostal díky boxu a paradoxně v něm nikdy nezápasil. Několikrát jsem s touto myšlenkou koketoval, ale vždy do toho přišla příprava na MMA. Tím, že je nyní KSW omezeno s pořádáním MMA turnajů, je vlastně ideální doba na můj boxerský debut. Hodně lidí si všímá mého specifického postoje a sám jsem zvědavý, jak v klasickém boxerském zápase obstojím,“ vysvětlil Kincl, který se postaví zatím neoznámenému soupeři.

I jinak se ale diváci mohou těšit na řadu zajímavých duelů. „Šikovný amatér proti profesionálnímu zápasníkovi a střet dvou světů v K1 nabídne souboj českého reprezentanta Adama Stráníka proti Pavlu Šachovi, který teď zápasil v Oktagon Underground a předvedl tam výborný výkon proti favoritovi turnaje,“ prozradil promotér Dušan Macák a oznámil ještě další pikantní dvojici.

„Mezi amatéry MMA se těším na zápas dvou účastníků mistrovství světa a zároveň kamarádů, kteří se na šampionátu podporovali – Václava Štěpána a Petra Stříže. Teď nastoupí proti sobě a jsem hodně zvědavý, jak se s tím a spolu poperou,“ dodal Macák s tím, že domácímu publiku se představí také bojovníci z kladenského HAKIM GYM.

Autor: (fa)