Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

V Kladně si vandal vybil vztek na zaparkovaném autě

Čtvrtek, 11. června 2020 07:50

Vandalové umí pěkně znepříjemnit život. O tom se přesvědčila i žena z Kladna, které někdo poničil přední kapotu a blatník u jejího plechového miláčka. Policie nyní hledá svědky.

V Kladně si vandal vybil vztek na zaparkovaném autě (Ilustrační foto: KL)

Kladenští policisté prošetřují další případ vandalismu. Od pětatřicetileté ženy totiž přijali oznámení o tom, že jí někdo poničil na hliněném parkovišti ve Floriánské ulici Škodu Kodiaq. Pachatel na přední kapotě vyrobil promáčklinu a aby toho nebylo málo, na boku vozidla zanechal půl metru dlouhou rýhu. K tomuto poškození došlo někdy v době mezi 7. a 9. červnem.

Případ je prošetřován jako přečin poškození cizí věci a pachateli hrozí trest odnětí svobody na jeden rok.

„Aby se podařilo výtečníka vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí uvedeného vozidla v inkriminovanou dobu podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-město, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala do redakce Listů kladenská policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (mv)