Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Baseballisté do pěti let za sebou mají první soutěžní zápasy

Středa, 10. června 2020 07:10

Rok 2020 je pro někoho rokem koronaviru, pro baseballový klub Miners Kladno je však také novým začátkem! Právě letos totiž ti nejmenší baseballisté v kategorii do pěti let odehráli svoje vůbec první soutěžní zápasy.

Foto: Archiv Miners Kladno

Duely baseballového potěru se uskutečnily právě na půdě kladenských Miners, kam zavítaly celky Eagles Praha a Tempo Praha. To, že se pro kladenské hráče i jejich trenérky jedná o něco úplně nového potvrdil už výsledek prvního zápasu, v němž domácí podlehli Eagles 0:15. Zkušenosti a tréninková praxe byla patrná hned na první pohled, více než o výsledek šlo ale zejména o neocenitelné první herní minuty ze soutěžního zápasu. Eagles navíc potvrdili svoji dominanci i ve druhém utkání a Tempo porazili 10:0.

Soutěžní den tak měl zakončit ten vůbec nejvyrovnanější zápas. Naděje Kladna předvedly, že umějí odpálit pořádnou ránu a zároveň hodit i přesnou přihrávku, a zaznamenaly první body! Po vyrovnaném duelu nakonec zapsaly porážku 5:10, dočkaly se však zaslouženého uznání svých rodičů i trenérek. Do dalších zápasů navíc budou moci vykročit s touto zkušeností, která jim určitě dopomůže k lepším výsledkům.

Foto: Archiv Miners Kladno

Autor: (fa)