Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Kladně si zloděj nakradl v garáži věci za 15 tisíc

Středa, 10. června 2020 08:00

Kladenští policisté pátrají po zloději, který mezi 6. a 8. červnem vykradl garáž v ulici Sportovců. Bral, co mu padlo do ruky. Vrtačku, brusku, pilu, řezačku nebo dětskou benzínovou čtyřkolku. Policie hledá svědky.

V Kladně si zloděj nakradl v garáži věci za 15 tisíc (Foto: KL)

Kladenští policisté prošetřují případ vloupání do garáže v ulici Sportovců, ke kterému došlo mezi 6. a 8. červnem. Zatím nezjištěný pachatel tam poškodil dveře a zámek garáže a následně si z ní odnesl nářadí a dětskou benzínovou čtyřkolku. Celkem byla škoda na odcizených věcech vyčíslena na 15.100 korun. Poškozením způsobil zloděj škodu za dalších osm stovek.

Případ je prošetřován jako přečin krádeže a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí garáže v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-město, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala do redakce Listů kladenská policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (red)