Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Policie poděkuje za zvládnutí pandemie koncertem v kladenské nemocnici

Úterý, 9. června 2020 07:40

Areál Oblastní nemocnice Kladno rozezní vystoupení předního policejního orchestru. V rámci celorepublikové akce s názvem „Policie děkuje“ vystoupí Hudba hradní stráže a Policie ČR s půlhodinovým programem, během kterého zazní slavné české pochody i populární melodie.

Policie poděkuje za zvládnutí pandemie koncertem v kladenské nemocnici (Foto: PČR)

Areál Oblastní nemocnice Kladno rozezní slavné české pochody a populární melodie v podání předního policejního orchestru ve čtvrtek 11. června od 13 hodin. V rámci celorepublikové akce s názvem „Policie děkuje“, jejíž motto zní: „Přivezeme Vám hudbu a dobrou náladu, odvezeme si Váš potlesk“, vystoupí s asi půlhodinovým programem přímo Hudba hradní stráže a Policie ČR.

Ta se rozhodla tímto způsobem poděkovat za práci nejen svým kolegům, ale také lékařům, záchranářům, hasičům i všem ostatním, kteří se podílejí na zvládání pandemie COVID-19.

„Všichni zájemci z řad zaměstnanců a návštěvníků kladenské nemocnice jsou na bezplatný koncert, který se uskuteční mezi budovami A a E, srdečně zváni,“ říká mluvčí Oblastní nemocnice Hana Plačková.

Autor: (kh)