Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V modernizovaném areálu v Kročehlavech se opět rozběhl tenisový život

Pondělí, 8. června 2020 08:10

Po vynucené koronavirové přestávce se do akce opět vrátili i tenisté z TK Kročehlavy, kteří můžou nově využívat modernizovaný areál svého klubu. První mistrovské duely se zde odehrály už o uplynulém víkendu.

V modernizovaném areálu v Kročehlavech se opět rozběhl tenisový život (Foto: KL)

Sportovní život na Kladensku se po koronavirové přestávce postupně probouzí k životu a konečně to poznali také tenisté z TK Kročehlavy (bývalé Kablo). Ti se navíc vrátili do modernizovaného areálu, který jim nabízí daleko přívětivější služby, než tomu bylo před rekonstrukcí. Po výstavbě, kterou podpořilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a statutární město Kladno, mají tenisté nově k dispozici moderní tříkurtovou halu s umělým povrchem a pět venkovních antukových kurtů. Sportovci tak mohou konečně trénovat a hrát v daleko lepších podmínkách, než jak tomu bylo u staré jednokurtové haly, která už nedostačovala.

Tenisté odehráli v novém areálu o uplynulém víkendu už i první mistrovské zápasy okresního přeboru III. třídy. V sobotu se spolu utkala družstva starších žáků TK Kročehlavy s SK Kladno a o den později pak mladší žáci Kročehlav proti TJ Stochov. Kvůli nepřiznivému počasí se odehrály duely starších žáků uvnitř haly a vítězství nakonec zaznamenal domácí tým, který zvítězil 5:4. V neděli už se hrálo pod širým nebem a vítězství připadlo opět mladým tenistům Kročehlav, kteří dělají první krůčky na své cestě za sportovní kariérou.

V modernizovaném areálu v Kročehlavech se opět rozběhl tenisový život (Foto: KL)

Autor: (fa)