Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Nezvaný host se vloupal do garáže ve Slaném

Neděle, 7. června 2020 09:00

Do garáže v Rabasově ulici ve Slaném se minulý týden vloupal zloděj. Odnesl si závěsné zařízení na jízdní kola za osobní automobil, a to včetně registrační značky. Škoda byla vyčíslena na 6 000 korun a po pachateli pátrá policie.

Ilustrační foto: KL

Ke krádeži v Rabasově ulici ve Slaném došlo v době od 29. května do 1. června. Pachatel poškodil zámek a pak mu nic nebránilo, aby se po garáži volně pohyboval. Odcizil hliníkový výsuvný žebřík a také závěsné zařízení na jízdní kola za osobní automobil včetně registrační značky. Celkem tak způsobil škodu ve výši šesti tisícovek.

Teď po něm pátrají policisté a případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže a s výzvou se obrací také na případné svědky vloupání.

„Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se v prostoru garáží v Rabasově ulici ve Slaném. Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, který se vloupal do garáže a odcizil uvedené věci, sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158,“ vzkázala policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (kh)