Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Jarda Tauber tvoří písně pro sestru kladenské hokejové hvězdy

Pátek, 5. června 2020 07:40

Přestože se život pomalu vrací po skončení nouzového stavu do normálu, muzikanti ve většině případů jen marně vyhlížejí festivaly a hudební slavnosti, které se v létě měly konat. Podobný osud potkal i kladenskou hudební naději Jardu Taubera, který se však ani v této době nenudí. Skládá totiž písně pro Karolínu Neuvirthovou (Gudasovou), sestru někdejšího kladenského obránce Radka Gudase.

Foto: Archiv Jardy Taubera

Jarda Tauber, který je se svou písní „Na křídlech andělů“ již několik týdnů na prvních příčkách hitparády místního rádia, tráví nyní nejvíce času v nahrávacím studiu. Kromě toho, že pracuje na svých písních, a jeho fanoušci se tak mohou v následujících týdnech těšit na další videoklip, tvoří ve spolupráci s producentem Ondřejem Žatkuliakem dětskou tvorbu pro nový hudební projekt Karolíny Neuvirthové, který nese název Karol a Kvído.

„Na dětských písních pro Karolínu jsme začali pracovat před několika týdny a první z nich včetně videoklipu vyšla v tomto týdnu, konkrétně na Den dětí,“ říká Jarda a dodává, že si skládání dětských písní oblíbil. „Je to zase trochu něco jiného, ale myslím, že nás to všechny opravdu baví. Věříme, že se to bude hlavně líbit také dětem,“ dodává s úsměvem kladenský muzikant.

Foto: Archiv Karolíny Neuvirthové (Gudasové)Autor: Jaroslav Nykl