Central soutěž Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Neviděli jste modré kolo Ghost? V Kladně bylo ukradeno

Čtvrtek, 4. června 2020 07:00

Kladenští policisté aktuálně prošetřují krádež jízdního kola, ke které došlo v úterý 2. června mezi 15:45 a 17:30 hodin na fotbalovém hřišti v ulici Františka Kloze.

Neviděli jste modré kolo Ghost? V Kladně bylo ukradeno (Foto: PČR)

Zloděj se kola zmocnil i přesto, že bylo zabezpečeno, visacím zámkem bylo připevněno k fotbalové brance. Na modrém kole značky Ghost byl také tachometr. Škoda, kterou majiteli zloděj způsobil, byla vyčíslena na 10 800 korun.

Policisté po pachateli i odcizeném jízdním kole pátrají a tento případ je nyní prošetřován jako podezření z trestného činu krádeže.

„Policie vyzývá občany, kteří se v těchto místech v inkriminovaném čase pohybovali a mohli zaznamenat pohyb podezřelé osoby u branky, kde bylo jízdní kolo připoutáno nebo i manipulaci s ním, aby poskytli informace na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158 a svým svědectvím dopomohli při dopadení pachatele,“ vzkazuje mluvčí policie Jana Šteinerová

Autor: (kh)