Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Zámek Nelahozeves zahájí oslavou dětského dnu sérii festivalů

Středa, 3. června 2020 07:30

Zámek Nelahozeves připravuje sérii menších festivalů, které dostaly název „Živé soboty“. Zahájení se uskuteční už tuto sobotu, a to oslavou Mezinárodního dne dětí. Pro nejmenší návštěvníky je připraven bohatý program, který se bude konat v celém areálu zámku.

Zámek Nelahozeves zahájí oslavou dětského dnu sérii festivalů (Foto: Archiv zámku Nelahozeves)

Všechny návštěvníky jistě pobaví kejklířské vystoupení či divadelní představení Sváťova dividla. Mladí dobrodruzi se mohou těšit na dobové hry a soutěže v zámecké zahradě. Ti odvážnější se jistě rádi projedou na poníkovi. Není pochyb o tom, že se všechny ratolesti do sytosti vyřádí na skákacím hradě. Nad zámeckou loukou se také předvedou svěřenci sokolníků. Čeká vás poutavý výklad a vtipné sokolnické představení.

Tradičně nebudou chybět stánky s ručními výrobky a občerstvením. V ceně vstupenky na festival jsou zahrnuty i prohlídky zámku či kreativní dílničky pro děti a edukační workshopy.

„Na základě nařízení vlády a ministerstva zdravotnictví je omezen maximální počet účastníků nacházejících se ve vnitřních i venkovních prostorách ve stejný čas na 300 osob. Žádáme vás tak o trpělivost, pokud bude nutné vyčkat ve frontě, až jiní návštěvníci odejdou. Děkujeme za respektování tohoto nařízení, kterým chráníme vaše zdraví,“ říkají organizátoři ze zámku Nelahozeves. Kompletní informace o vstupenkách a programu najdete ZDE:

Autor: (kh)