Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

V Rozdělově někdo poničil autobusovou zastávku

Středa, 3. června 2020 08:00

Neznámý pachatel poničil zastávku hromadné dopravy v Kladně ve Vítězné ulici. Rozbitím skleněné výplně způsobil škodu za téměř osm tisíc korun. Policie řeší i další případ poškození.

V Rozdělově někdo poničil autobusovou zastávku (Ilustrační foto: Marek Procházka)

Oznámení o poškození zastávky hromadné dopravy přijali kladenští policisté v neděli 31. května. K rozbití skleněné výplně ale došlo v časovém rozmezí od 17. do 31. května. Pachatel tak způsobil škodu, která byla předběžně vyčíslena na 7 600 korun.

Policisté v těchto dnech prošetřují i další případ poškození. Ten byl nahlášen v úterý 26. května. V době od 9. do 11. května zničil vandal skleněnou výlohu prodejny v Kladně v Moskevské ulici a způsobil tím škodu za 14 000 korun.

Policisté teď oba dva případy prošetřují jako podezření z trestného činu poškození cizí věci a po pachatelích či pachateli pátrají.

„Policie vyzývá občany, kteří mohli v inkriminovaných časech zaznamenat v blízkosti zastávky MHD ve Vítězné ulici nebo v Moskevské ulici u výlohy prodejny pohyb podezřelých osob, aby své poznatky podali na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158,“ vzkázala mluvčí kladenské policie Jana Šteinerová.

Autor: (kh)