Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Středa byla na Kladensku ve znamení dopravních nehod

Neděle, 31. května 2020 09:30

Ve středu se na Kladensku stalo několik dopravních nehod, které si vyžádaly zásah policistů, hasičů nebo záchranářů. Nedaleko obce Uhy se převrátil přívěs s živým dobytkem, v Unhošti nabourala řidička do stromu a u Třebíze se střetlo auto s motorkou.

Středa byla na Kladensku ve znamení dopravních nehod (Ilustrační foto: KL)

Nedaleko Uhů ve směru na Novou Ves se ve středu dopoledne převrátil přívěs se čtyřmi kravami. Hrozivě vypadající nehoda se však naštěstí obešla bez zranění, a to jak řidiče, tak také skotu. K havárii vyrazily jednotky profesionálních i dobrovolných hasičů, kteří pomohli přeložit krávy do jiného přívěsu.

K další dopravní nehodě došlo v dopoledních hodinách i v Třebízi. Tam dodávka srazila motorku. Naštěstí nedošlo k žádným vážným zraněním, ke střetu došlo v malé rychlosti. Motocyklista byl s lehkým zraněním převezen do nemocnice ve Slaném.

Odpoledne vyjížděli hasiči, zdravotníci i policisté k nehodě, která se stala v Unhošti. Žena narazila se svým autem v Křivoklátské ulici do stromu. Utrpěla vážná zranění a sanitka ji převezla do pražské nemocnice.

Vzhledem k tomu, že z havarovaného vozu vycházel dým, panovalo podezření z možného požáru. To se však naštěstí nepotvrdilo. Dým byl způsoben vystřelením airbagů. Příčinu nehody vyšetřuje policie.

Autor: (kh)