Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Komunitní centrum Kladno obnovilo svůj provoz

Pátek, 29. května 2020 07:40

Komunitní centrum Kladno, které spadá pod Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, obnovilo po koronavirové odmlce opět svou činnost. Můžete se tak opět těšit na vaše oblíbené aktivity.  

Komunitní centrum Kladno obnovilo svůj provoz (Foto: Archiv Komunitního centra Kladno)

Od pondělí 25. května je obnoven provoz Komunitního centra Kladno po nucené přestávce z důvodu epidemie koronaviru. Opět se můžete těšit na oblíbené aktivity centra. „Záleží jen na vás, pokud si chcete procvičit paměť na tréninku paměti, protáhnout se a dozvědět, jak správně na bolavá záda během cvičení nebo si udělat radost vlastnoručně vyrobenou dekorací,“ říká Martina Křtěnová z Centra služeb SPCCH.

Pokud máte rádi posezení při muzice, navštivte komunitní centrum a zaposlouchejte se do melodií oblíbených písní. Další možnou aktivitou jsou pravidelně pořádané rekondiční pobyty, které jsou zaměřené na edukaci a pohybové aktivity a jsou doplněny o výlety a společenské hry.

Nejbližší plánovaný pobyt proběhne v termínu od 28. června do 4. července v Doksech. Více informací si můžete vyžádat na e-mailu: spcch-kladno@volny.cz.

„Kladenské centrum se věnuje také odbornému poradenství, které poskytuje svým členům a také lidem z řad široké veřejnosti – kardiakům, respirikům, onkologickým pacientům nebo seniorům. Centrum funguje také během prázdnin, pokud tedy nemáte na letošní léto plány, nemusíte zoufat a můžete navštívit komunitní centrum Kladno SPCCH. Budeme se na vás těšit,“ vzkazuje Martina Křtěnová.

Více informací o Komunitním centru Kladno naleznete na jeho webu ZDE:

Autor: (kh)