Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Auto v Kladně srazilo cyklistu

Čtvrtek, 28. května 2020 07:10

Ve středu dopoledne došlo v Kladně k vážné dopravní nehodě. V Rozdělově směrem na Velkou Dobrou srazilo osobní auto cyklistu. Ten utrpěl vážná zranění a policejní vrtulník ho musel transportovat do jedné z pražských nemocnic.

(Foto: Petra Dlouhá)

„Dopravní nehoda se stala v místech za železničním přejezdem U Zvonečku, kde se přijíždějící šestasedmdesátiletý cyklista z vedlejší komunikace střetl s jedoucím vozidlem po silnici od Kladna Rozdělov ve směru jízdy na obec Velká Dobrá. Cyklista utrpěl zranění těžšího charakteru a byl transportován policejním vrtulníkem LZS do jedné z pražských nemocnic. Čtyřiačtyřicetiletý řidič osobního vozidla byl podroben dechové zkoušce, která byla s negativním výsledkem, a alkohol byl na místě dopravní nehody vyloučen. U cyklisty bude proveden odběr biologického materiálu,“ popsala nešťastnou událost policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Nehoda samozřejmě způsobila také dopravní komplikace. Po dobu prvotního policejního šetření byla komunikace na několik minut zcela uzavřena. Jakmile to situace dovolila, byla doprava řízena kyvadlově. Příčinou dopravní nehody se budou zabývat policisté.

Autor: (kh)