Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladenská ZUŠ otevírá i letos svou náruč novým talentům

Středa, 27. května 2020 08:00

I přes stále trvající přísná hygienická opatření proběhne přijímací řízení pro studium na základní umělecké škole v ulici 5. května 1870 (u bývalého GDM) v Kladně.

Kladenská ZUŠ otevírá i letos svou náruč novým talentům (Foto: JiříHokův – Studio Fabrika)

Vedení školy vyhradilo pro přijímací zkoušky dvě sobotní dopoledne, a to 30. května a 6. června vždy od devíti do dvanácti hodin. Do budovy školy smí s uchazečem vstoupit jen jeden zákonný zástupce a oba přitom musí před vstupem odevzdat čestné prohlášení o bezinfekčnosti. Formulář je ke stažení na webu školy ZDE.  Rovněž tak je zde ke stažení i přihláška pro nového žáka.

Při vstupu do školy musí mít všichni povinně roušku, ale při přijímačkách samotných si ji uchazeč bude moci sundat. Přijímací řízení pro pobočku Hostivice proběhne v tamní knihovně od devíti až do sedmnácti hodin pouze v sobotu 6. června.

Kladenská ZUŠ 5. května 1870 je počtem žáků (asi 1200) a zkušených pedagogů největší kulturní instituce v Kladně, která se pyšní řadou ocenění v soutěžích s celorepublikovou působností. Mladí umělci v oborech hudebních, dramatických, výtvarných a tanečních zde mohou nastartovat úspěšné životní kariéry a pokračovat ve studiu na prestižních uměleckých školách vyšších stupňů. Pojďte si vyzkoušet, že na to máte, a nenechte se otrávit ztíženými podmínkami současné situace.

Autor: Jiří Hokův