Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kino Sokol i Lidice lákají děti na dětský den plný dobrodružství

Úterý, 26. května 2020 08:00

Na dobrodružnou výpravu se děti se svými rodinami mohou vydat v rámci oslav Mezinárodního dne dětí do centra Kladna, aby objevily nenápadné stopy historie našeho města, nebo se budou moci vydat na zábavnou stezku plnou úkolů v Lidicích.

Kino Sokol i Lidice lákají děti na dětský den plný dobrodružství (Ilustrační foto: KL)

Kladenské kino Sokol vás zve na již tradiční dětský den. Tentokrát je pro vás připravena bojovka pro celou rodinu po zdánlivě neviditelných zajímavostech v centru Kladna. Úkolem dobrodružné výpravy je najít všechna zašifrovaná stanoviště a správně zodpovědět všechny otázky. Potom vás čeká odměna ze sokolího hnízda.

Na cestu po stopách kladenských předků se vypravíte už v neděli 31. května mezi 15. a 18. hodinou. Předem je nutná registrace v kině Sokol a vstupné pro celou rodinu činí 100 korun. Více informací naleznete ZDE:

Další akce plná dobrodružství je pro malé i velké připravena v Lidicích. Dětský den se tam uskuteční v sobotu 6. června. Start proběhne na fotbalovém hřišti, odkud se vydáte stezkou plnou různorodých úkolů a dojdete zpět na hřiště, kde si vyzvednete odměny.

I zde je nutno se předem registrovat, a to do 3. června prostřednictvím formuláře, který najdete ZDE:

Autor: (kh)