Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Labyrint Kladno zase jede a nabízí i letní dětské tábory

Pondělí, 25. května 2020 07:10

Kladenský Labyrint je od 11. května zase v plném provozu. Jeho kroužky jedou opět naplno. Středisko volného času nabízí i rozšířené letní dětské tábory.

Labyrint Kladno zase jede a nabízí i letní dětské tábory (Foto: Labyrint Kladno)

Profesionální tým lidí z Labyrintu Kladno v době nouzového stavu nezahálel. Jeho zaměstnanci šili roušky, vyráběli dezinfekci, zútulňovali herny a prostory pro děti. Pedagogové se učili nové dovednosti, aby je nyní mohli dětem nabídnout.

„Samozřejmě pokračují všechny kroužky. Tam, kde nás nepustili do tělocvičen škol, provozujeme kroužky venku. Máme nádhernou zahradu a počasí nám přeje, takže se nic neděje,“ říká ředitelka Labyrintu Blanka Bendlová a dodává: „Samozřejmě jsme dopilovávali naše letní příměstské i pobytové tábory. Rozhodli jsme se naši nabídku ještě rozšířit, neboť je nám jasné, že rodiče budou muset v létě pracovat a dohánět, co se dá. Proto jsme se rozhodli připravit další atraktivní a přitom laciné příměstské tábory“.

Celou nabídku letních táborů najdete na webových stránkách Labyrintu Kladno, a to ZDE:. Každý si tam určitě najde to, co ho baví a zajímá. Pedagogové ze střediska volného času jsou profesionálové, děti milují. Díky tomu je zaručeno, že budou vaše děti šťastné, spokojené a v bezpečí.

Autor: (red)