Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Vandal ve Stochově poničil auto, škoda je za desítky tisíc

Neděle, 24. května 2020 10:00

Velmi znepokojující pohled na svého plechového miláčka čekal majitele peugeotu ve Stochově. Neznámý vandal poškrábal lak na autě ze všech stran a na každých dveřích vyryl třiceticentimetrovou rýhu. Škoda na autě byla vyčíslena na šedesát tisíc korun.

Vandal ve Stochově poničil auto, škoda je za desítky tisíc (Ilustrační foto: KL)

K poškození auta došlo v době od 16 hodin v sobotu 16. května do jednadvaceti hodin následujícího dne. Cílem útoku vandala se stal Peugeot Expert, který byl zaparkovaný podél silnice v ulici Náves Družby v katastru obce Stochov – Čelechovice.

Neznámý pachatel způsobil škodu za desítky tisíc korun tím, že poškrábal lak auta na levé i pravé straně předního i zadního blatníku, předních i zadních dveřích i dvoukřídlých dveřích zavazadlového prostoru. To mu ale nestačilo. Na autě vyryl několik asi třiceticentimetrových hlubokých rýh.

„Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události,  kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se poblíž  vozidla v katastru obce Stochov Čelechovice v ulici Náves Družby.  Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, který vozidlo značně poškodil, sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158,“ vzkazuje čtenářům Kladenských listů policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (kh)