ČSAD KLADNO
  • Vánoce Kladno
  • Den otevřených dveří
  • Práce ve Slaném

Druhý ročník streetartové soutěže má prodloužený termín

Neděle, 17. května 2020 09:00

I letos se v Kladně bude konat streetartová soutěž. Se svým návrhem se do projektu můžete nově přihlásit až do konce června. Realizace se uskuteční, stejně jako loni, v září letošního roku. Slavnostní odhalení se odehraje za hudebního doprovodu.

Druhý ročník streetartové soutěže má prodloužený termín (Ilustrační foto: KL)

Vzhledem ke konoravirové krizi se organizátoři druhého ročníku streetartové soutěže rozhodli prodloužit přihlášení zájemců o legální malování na předem určenou budovu ve městě do konce června. Její vítěz potom obdrží hodnotné ceny a jako třešinku na dortu dostane možnost svůj návrh zvěčnit na výměník tepla, který je na rohu Štechovy a Průchovy ulice, blíže k centru města.

Vítězný návrh příjemného prostředí s fotorealistickými prvky musí pokrýt minimálně jednu celou stěnu vybraného objektu. Realizace se uskuteční v průběhu letošního září. Barvy bude mít vítěz zajištěny. Stejně jako v loňském roce, i letos se soutěží o hodnotnou cenu.

„Máte nápad, jak pomalovat výměník mezi Štechovou a Průchovou ulicí? Letos pokračujeme 2. ročníkem streetartové soutěže právě tam! Návrhy sbíráme zatím do konce června. Stejně jako vloni plánujeme i letos hudební a taneční doprovod, abychom si všichni užili báječné odpoledne plné barev při slavnostním odhalení,“ říká zastupitelka Anna Gamanová.

Váš návrh zašlete do konce června na emailovou adresu anna.gamanova@mestokladno.cz. Partnerem akce je Teplárna Kladno, soutěž se koná za podpory společnosti TEPO, a. s.

Autor: (mv)