ČSAD KLADNO
  • Vánoce Kladno
  • Den otevřených dveří
  • Práce ve Slaném

Kladno má v prodeji novou turistickou mapu města

Čtvrtek, 14. května 2020 07:50

Město připravilo pro své občany, ale také i pro návštěvníky z jiných měst a obcí, novou turistickou mapu Kladna. Tu je možné již nyní zakoupit v Městském informačním centru na třídě T. G. M. K dostání je také v Kladenském zámku a po otevření i v Muzeu věžáků Kladno.

Kladno má v prodeji novou turistickou mapu města (Foto: KL)

Novou turistickou mapu, s několika zvýrazněnými cestovatelskými tipy a zajímavostmi, připravilo pro letošní turistickou sezonu město Kladno. Ilustrační fotografie korespondují s viditelně značenými body a usnadňují orientaci při pročítání mapové části, která je svým praktickým formátem optimální pro ty, kteří nejsou vždy on-line.

„Máme velkou radost, že jsme vydali novou turistickou mapu města Kladna, která je dokonce upravena a opravena odborníky na mapy tak, aby v ní odpovídaly ulice. Dále je v mapě hodně zajímavých turistických cílů, na které lidi touto mapou upozorňujeme. A nejenom turisty, ale samozřejmě i občany Kladna, protože i oni někdy přesně nevědí, co tady máme hezkého,“ uvedla pro Kladenské listy zastupitelka pověřená pro oblast cestovního ruchu Petra Melčová.

Turistická mapa je vydána v nákladu 20 000 výtisků a její cena je pouhých 20 korun.

Autor: (mv)