ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Výprodej zdravotní obuvi Santé proběhne v Dřetovicích nově tuto sobotu

Čtvrtek, 14. května 2020 07:00

Společnost Santé, která se zabývá prodejem zdravotní obuvi, pořádá výprodej svého sortimentu nově i o nadcházejícím víkendu. Již tuto sobotu 16. května od 8:00 do 12:00 hodin si budou moci zákazníci na adrese Dřetovice 28 vybrat z širokého sortimentu obuvi. Některé vybrané kousky budou dokonce za akční ceny. Sobotní výprodeje pak budou v tomto čase pokračovat i v nadcházejících týdnech. Akční prodej se odehraje i nadále ve všední dny, vždy v pondělí a středu od 15:00 do 17:00 hodin.

Výprodej zdravotní obuvi Santé proběhne v Dřetovicích nově tuto sobotu (Foto: Archiv společnosti Santé – zdravotní obuv)

„Ve výprodeji máme široký sortiment pánské, dámské i dětské obuvi z našich starších letních, podzimních i zimních kolekcí, takže si jistě vybere každý. Prosíme naše zákazníky, aby se chovali ohleduplně a dodržovali hygienická nařízení uvedená u vstupu do prodejny,“ říká Dominik Šprunk, majitel společnosti Santé – zdravotní obuv.

Na závěr pár praktických informací. Vchod do prodejny je z ulice u sběrného dvora obce. Zákazníci mohou parkovat v areálu společnosti Santé – zdravotní obuv na předem označených místech. Aktuální informace k výprodejovým akcím a akční slevy obuvi najdete na facebookové stránce nebo ve výprodejovém e-shopu společnosti Santé.

Autor: Jakub Dušek