ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

V Kladně havaroval řidič se supersportovním vozem

Pondělí, 11. května 2020 11:48

K dopravní nehodě Dodge Viper došlo sice již minulý čtvrtek navečer, ovšem policisté se k případu vyjádřili až v pondělí. Škoda na vozidle je odhadnuta na 200 tisíc korun, šofér naštěstí vyvázl ze zdemolovaného automobilu bez zranění.

V Kladně havaroval řidič se supersportovním vozem (Foto: PČR)

Dopravní nehoda se stala v Kladně na Sítné ve čtvrtek 7. května po devatenácté hodině. Řidič sportovního automobilu tam podle policie nezvládl řízení najel přes chodník na travnatý povrch, kde narazil do tří reklamních poutačů.

„Policejním šetřením bylo zjištěno, že řidičem je šestadvacetiletý muž, jehož dechová zkouška byla negativní a alkohol byl na místě vyloučen. Řidič ve vozidle cestoval sám a neutrpěl žádné zranění a nedošlo ani ke zranění jiných účastníků silničního provozu. Vzniklá škoda na vozidle byla předběžně vyčíslena na částku 200 000 korun,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová a dodala: „Policisté dopravní nehodu s řidičem vyřešili na místě udělením blokové pokuty.“

V Kladně havaroval řidič se supersportovním vozem (Foto: PČR)

Podle zdroje blízkého Kladenským listům se šofér Dodge Viper měl údajně ve vysoké rychlosti honit s Mercedesem AMG. V ulici Cyrila Boudy, ovšem koně pod kapotou nezkrotil a „vylétl“ z vozovky. Tuto informaci však policie nepotvrdila.

V Kladně havaroval řidič se supersportovním vozem (Foto: PČR)

Autor: (mv)