ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Slánské Masarykovo náměstí se promění v autokino

Úterý, 5. května 2020 07:30

První autokino ve Slaném se divákům představí o víkendu 8. a 9. května na Masarykově náměstí. Promítat se bude dopoledne pro děti, večer pro dospělé.

Slánské Mararykovo náměstí se promění v autokino (Foto: KL)

Slánské autokino bude promítat v pátek 8. a v sobotu 9. května na Masarykově náměstí. Na každý den jsou připravené projekce dvou filmů, odpolední rodinné představení a večerní představení českých filmových hitů. Filmy poběží na led obrazovce o rozměrech 9 x 5 metrů. Maximální kapacita je 50 vozidel. V jednom autě mohou být maximálně čtyři osoby. Každá posádka obdrží při příjezdu hygienicky ošetřenou staničku na příjem zvuku, dle počtu osob v autě.

„Protože se do normálního kina ještě nějakou chvíli nedostaneme, chystáme pro vás na tento víkend kino speciální. Možná jste zaznamenali, že jediné kino, které může v těchto dnech promítat, je autokino. Přijedete pohodlně svým vozem, zaparkujete na určeném místě, do auta dostanete přijímač zvuku a již vám nic nebrání v pohodlném kino zážitku,“ uvedla mluvčí slánské radnice Markéta Růtová.

Program:

8. května, 14.00: Jak vycvičit draka 3

8. května, 19.30: Vlastníci

9. května, 14.00: Já, padouch 3

9. května, 19.00: Jízda

Vstupenky jsou v prodeji od pondělního odpoledne online, a to ZDE:

Vstupné je 200 korun za vozidlo.

Během projekce nebude možné opouštět vozidlo. Akce je bez občerstvení. Plochu náměstí bude možné vozidlem opustit až po skončení projekce dle pokynů pořadatele. Pořadatel si vyhrazuje právo vykázat návštěvníky, kteří nebudou dodržovat stanovená pravidla.

Autor: (red)