ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Středočeské vodárny obnovují některé služby pro zákazníky

Pondělí, 4. května 2020 07:30

Díky rozvolňování protiepidemických restrikcí mohou Středočeské vodárny obnovit některé zákaznické služby. K těm nejžádanějším patří dovoz pitné vody cisternami a otevření zákaznických center.

Středočeské vodárny obnovují některé služby pro zákazníky (Foto: KL)

Krizový štáb vodáren za účasti primátora města Kladna Dana Jiránka přijal některá rozhodnutí, informuje o nich Lenka Kozlová, mluvčí Středočeských vodáren.

„Zejména do míst s akutním nedostatkem pitné vody bude možné od pondělí 4. května zajistit cisternový dovoz. Týká se to například individuálních domovních nádrží nebo studen, v závislosti na kapacitních možnostech pak případně i bazénů. Žádosti o využití této služby je nutno směřovat na mail: cisterny@svas.cz.

Počínaje 18. květnem bude možné v úterky a čtvrtky v době od 8:00 do 15:00 navštěvovat zákaznická centra Středočeských vodáren v Kladně a Mělníku. Aby nedocházelo k nežádoucímu setkávání a bylo možné dodržet hygienická omezení, bude pro každého zákazníka vytvořen dostatečný časový prostor, čímž bude kapacita center omezena. Podmínkou uskutečnění návštěvy je proto předchozí rezervace na stránkách www.svas.cz a jejím důvodem by měly být zejména neodkladné případy. Běžné záležitosti, jako je hlášení odečtů, platby či nové přípojky budou i nadále řešeny bez osobního kontaktu.“

Autor: (red)