ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Na Unhošťsku byla vykradena kompostárna, pomozte dopadnout pachatele

Sobota, 2. května 2020 10:00

Neznámý pachatel se násilně vloupal do kompostárny mezi obcemi Unhošť a Pavlov. Odcizil zde věci v hodnotě převyšující částku 40 000 korun. Další škodu napáchal poškozením majetku. Teď po něm pátrá policie.

Na Unhošťsku byla vykradena kompostárna, pomozte dopadnout pachatele (Ilustrační foto: KL)

Oznámení o vloupání do kompostárny na Unhošťsku bylo na policii oznámeno v ranních hodinách v pondělí 27. dubna. Neznámý pachatel se do objektu firmy dostal násilím v době od 13:30 hodin v sobotu 25. dubna do 7:50 hodin pondělí 27. dubna.

Ze skladového kontejneru zloděj ukradl maznici, mazivo a dva kusy závěsných řetězů. Z areálu si odnesl také sto dvaceti litrovou plastovou popelnici. Celkově tak způsobil firmě škodu ve výši 41 500 korun, další škodu pak napáchal poškozením majetku, ta byla vyčíslena na 4000 korun.

Policisté nyní případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže a po zloději pátrají.

„Policie vyzývá občany, pokud v inkriminované době v blízkosti firmy mezi obcemi Unhošť a Pavlov zaznamenali pohyb podezřelé osoby nebo vozidla, aby poskytli informace na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158 a svými poznatky dopomohli při dopadení pachatele,“ vzkazuje policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (kh)