Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Kladně na Sletišti jsou otevřená další sportoviště

Pátek, 1. května 2020 10:00

Sportovní areály města Kladna otevřely ve čtvrtek další venkovní sportoviště pro veřejnost. Jedná se basketbalové hřiště a víceúčelové hřiště s umělou trávou. V nadcházejících dnech se budou postupně otevírat i další prostory ke sportování.

V Kladně na Sletišti jsou otevřená další sportoviště (Foto: KL)

Ve čtvrtek 30. dubna se na Městském stadionu Sletiště otevřely brány basketbalového hřiště a víceúčelového hřiště s umělou trávou. Sportovní areály města Kladna ovšem upozorňují, že návštěvníci v rámci nouzového stavu musí respektovat všechna opatření. Maximální počet sportujících je 10 osob na jednom sportovišti.

Na Sletišti můžete využívat i další místa ke sportovním aktivitám. Otevřen je lanový park, in-line dráha, zábavné prvky pro děti, cvičící stroje nebo street workoutové hřiště. Sportovní areály nechaly před několika dny provést polymerovou dezinfekci cvičebních strojů a herních prvků na dětském hřišti. Tato technologie funguje na bázi nanotechnologie a ochrání stroje až 21 dnů, je nezávadná pro lidi, zvířata i rostliny. Nezpůsobuje alergie, nedráždí oči ani sliznice a je bez zápachu. Je samozřejmě nehořlavá a nepoškozuje žádné materiály. Každý týden se bude provádět měření ochranné vrstvy, aby se postřik mohl případně opakovat.

Další venkovní sportovní areál, který se ve čtvrtek otevřel, je Víceúčelový sportovní areál v Norské ulici. V pondělí 4. května se otevře i Městská hokejbalová aréna.

V Kladně na Sletišti jsou otevřená další sportoviště (Foto: KL)

Autor: (red)