Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Psí útulek Bouchalka představuje Tori, chcete ji?

Pátek, 19. června 2020 07:00

Psí útulek Bouchalka je neustále plný chlupatých domácích mazlíčků, co netrpělivě čekají na svoji novou rodinu. Dnešní hrdinkou, kterou vám představíme, je fenka Tori. Můžete si ji adoptovat, nebo jen přijít vyvenčit.

Psí útulek Bouchalka představuje Tori, chcete ji? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Tori je čtyři roky stará kříženka rotvajlera a německého ovčáka. Je to krásná a velice statná fenka, je to takové nevyběhané a nevychované trdlo, vypadá, že byla zvyklá žít na dvorku, ale přesně to v útulku nevědí. Tam, kde to zná, je to sebejistá „buldozerka“. V neznámém prostředí je spíše takový nejistý „bojínek“.

Na lidi je velice hodná a přátelská, vhodná do rodiny s většími dětmi. V útulku je útočná na jiné pejsky, ale bude to nejspíše jen nesocializací, pokud jí někdo dá prostor a pohyb, tak to vypadá, že bude schopna se kamarádit. Do jedné domácnosti bychom doporučili raději se samci. Tori je zvyklá na svá domácí zvířata.

Bude potřeba ji se vším seznámit a naučit, ale věříme, že se najde člověk, co ji „vypiplá“ k obrazu svému. Torinka by byla vhodná spíše na zahrádku, v bytě to zvládne, ale musí se tomu nejprve naučit.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá