ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Získá Jaromír Jágr evropskou cenu za celoživotní přínos? Podpořte ho svým hlasem!

Úterý, 28. dubna 2020 07:40

Hrající majitel Rytířů Kladno Jaromír Jágr je mezi pěti kandidáty na zisk evropské ceny za celoživotní přínos hokeji. O jeho případném prvenství v této anketě mohou rozhodnout fanoušci!

Získá Jaromír Jágr evropskou cenu za celoživotní přínos? Podpořte ho svým hlasem! (Foto: Evropská asociace hokejových klubů)

Mezi pěti kandidáty je vedle Jaromíra Jágra také plzeňský Milan Gulaš, Němec Yannic Seidenberg, Fin Lasse Kukkonen a Švéd Joel Lundqvist. Jeden z těchto velikánů získá The Warrior Career Excellence Award, a to od Evropské asociace profesionálních klubů (E.H.C.).

V zámoří je podobnou trofejí Bill Masterton Trophy, kterou Jaromír Jágr získal v sezoně 2015/2016. V tomto ročníku vznikla shodou okolností i zmíněná E.H.C., která od té doby uděluje ocenění pro evropské hokejisty a trenéry, respektive pro ty, kteří v Evropě působí.

Evropská asociace profesionálních klubů nominovala také adepty na zisk trofeje pro nejlepší klub sezony, nejlepšího nováčka sezony a také nejlepšího trenéra uplynulého ročníku, který skončil předčasně kvůli pandemii koronaviru.

HLASUJTE PRO JAROMÍRA JÁGRA NA OFICIÁLNÍM WEBU E.H.C. – ZDE:

Jaromír Jágr v ročníku 2019/20 zapsal svou šestou sezonu v nejvyšší tuzemské soutěži. Za 38 zápasů dal 15 branek a na 14 asistoval. V Evropě hrál vedle Kladna také za ruský Omsk, italské Bolzano a německý Schalker. 

Autor: Lukáš Jůdl