Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Psí útulek Bouchalka představuje Rena, chcete ho?

Sobota, 27. června 2020 09:00

Protože pejsků v útulku Bouchalka postupně neustále přibývá, připravily Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky pro své čtenáře další pokračování seriálu, ve kterém představí „hafana“, kterého si můžete adoptovat, nebo vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Reno.

Psí útulek Bouchalka představuje Rena, chcete ho? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Reno je čtyřletý kříženec rotvajlera a labradora, takže je akorát v nejlepším psím věku. Je to také velmi statný pejsek s krásnou stavbou těla. Povahově je pěkný divočák. A co to znamená? Reno je určitě pejsek ostřejší a aktivnější. Není to žádná čivava, ale kříženec rotvajlera, kde svoje geny určitě nezapře. Jako jeho veliké kvality ale můžeme uvést, že je výborný hlídač, právě díky svojí povaze. Reno je proto velmi vhodný pejsek na hlídání baráčku nebo na obchůzky.

K lidem, které zná, je přátelský a nezbytný člen smečky. S nějakým mazlením asi Reno moc do kontaktu nepřišel, ale pomalu a postupně se otrkává a zjišťuje, že na mazlení není nic špatného, zatím však sám nějaký větší kontakt nevyhledává. Venku na procházce je Reno ke svému okolí nevšímavý, přátelský, po nikom nevyjíždí. 

Vhodný je určitě spíš na baráček se zahrádkou, je docela možné, že by si v bytě také zvyknul, ale asi by to pro něj bylo náročnější a chtělo by to více času a zvykání. 

Reno není moc velký kamarád s ostatními psími kluky a taky jinými domácími zvířátky, jako jsou kočičky a podobně. S fenkami to má tak, že když mu nějaká padne do oka, pak s ní žádný problém nemá.

Je opravdu nevhodný k dětem právě kvůli své ostré povaze. Hodí se jak k aktivnějším mladším lidem, tak i ke starším lidem na baráček, kteří budou vědět, jak na něho.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá