Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Psí útulek Bouchalka představuje Ronyho, chcete ho?

Sobota, 1. srpna 2020 09:30

Psí útulek Bouchalka je neustále plný chlupatých domácích mazlíčků, co netrpělivě čekají na svoji novou rodinu. Dnešním hrdinou, kterého vám představíme, je pejsek Rony. Můžete si ho adoptovat, nebo jen přijít vyvenčit.

Psí útulek Bouchalka představuje Ronyho, chcete ho? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Rony je krásný, tři roky starý kříženec rotvajlera, který čeká na svůj nový domov. Zpočátku je k cizím lidem nedůvěřivý, ale když si zvykne a zjistí, že mu nic nehrozí, rázem je z něho přítulný mazel. Rony nejspíš prošel základem výchovy a je to poslušný kluk. Občas taky trochu rošťák a zastydlý puberťák, který si moc rád hraje. Je to takový aktivní, hezky stavěný a silný pesan.

Rony se bohužel nehodí ke starším lidem, je to opravdu „akčňák“ a potřebuje k sobě i akční a veselé lidi. Hodil by se do rodiny klidně s dětmi staršími patnáct let, které budou umět s pejskem hezky fungovat. Rony by rád odjel bydlet do domečku se zahrádkou, kde by mohl řádit, běhat a blbnout. Ale bydlením v bytě by taky vzal za vděk.

Rony není kamarád s ostatními pejsky ani dalšími zvířaty. Takže do nového domova půjde jako jedináček. V útulku nevědí, co se mu v minulosti stalo, ale Rony se bojí manipulace u veterináře, možná nějaká špatná zkušenost.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá