ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Restaurace Letná byla vykradena, škoda je 40 tisíc

Středa, 22. dubna 2020 07:30

Provozovatelé restaurací mají v dnešní době starostí až nad hlavu s tím, aby složitou dobu přežili. O starost navíc mají však v kladenské restauraci Letná. Do jejich zařízení se v pondělí vkradl zloděj, který tam napáchal škodu za 40 tisíc korun.

Restaurace Letná byla vykradena, škoda je 40 tisíc (Foto: KL)

Kladenští policisté se od pondělí 20. dubna zabývají případem vykradené restaurace Letná. Do té se zatím neznámý pachatel násilně vloupal noci za 19. na 20. dubna. Se svým lupem se moc nenadřel. Ukradl totiž tři mobilní telefony. I s poškozením majetku napáchal škodu za rovných 40 tisíc korun.

Policie po pachateli pátrá a případ se prošetřuje jako podezření z trestného činu krádeže. Vzhledem k tomu, že se zloděj tohoto protiprávního jednání dopustil v době nouzového stavu, hrozí mu za tento skutek maximální trest odnětí svobody ve výši až osmi let.

„Policie vyzývá občany, kteří poblíž tohoto restauračního zařízení v Erbenově ulici v Kladně mohli v inkriminovaném čase zaznamenat pohyb podezřelé osoby, aby své poznatky poskytli na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158,“ uvedla pro Listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (mv)