ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Pomalujte legálně výměník TEPA a vyhrajte cenu

Úterý, 21. dubna 2020 07:10

Každý si může vyzkoušet, jak se dá legálně malovat na velké ploše a pod širým nebem. Přihlaste se do 2. ročníku streetartové soutěže a tento pocit můžete zažít na vlastní kůži.

Pomalujte legálně výměník TEPA a vyhrajte cenu (Ilustrační foto: KL)

Město Kladno vyhlásilo po loňském úspěšném prvním ročníku streetartové soutěže její další kolo. Letos by se mělo malovat opět na výměník TEPA, který je tentokrát na rohu Štechovy a Průchovy ulice, blíž k centru města. Vytvořte tedy návrh obrazu příjemného prostředí s fotorealistickými prvky minimálně přes jednu celou stěnu vybraného objektu a přihlaste ho do soutěže.

Stejně jako vloni, plánují organizátoři i letos během realizace hudební a taneční doprovod se slavnostním odhalením výtvoru. “Původně jsme si chtěli užívat už v červnu, ale termín prozatím necháváme otevřený. Když tak se potkáme až v září,“ říká zastupitelka pro oblast rozvoje a územního plánování Anna Gamanová.

Pokud se chcete soutěže zúčastnit, pošlete do konce dubna svůj návrh na e-mailovou adresu: anna.gamanova@mestokladno.cz. Barvy jsou hrazeny a vítěz získá hodnotnou cenu, která by měla být obdobného charakteru jako v předchozím ročníku, tedy poukaz na zboží v hodnotě kolem osmi tisíc korun.

Partnerem akce je Teplárna Kladno, která dodá cenu pro vítězný návrh. Akce probíhá za podpory společnosti TEPO a.s.

Autor: (red)