Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Psí útulek Bouchalka představuje Žolinu, chcete ji?

Sobota, 22. srpna 2020 09:30

Psí útulek Bouchalka je neustále plný chlupatých domácích mazlíčků, co netrpělivě čekají na svoji novou rodinu. Dnešní hrdinkou, kterou vám představíme, je fenka Žolina. Můžete si ji adoptovat, nebo jen přijít vyvenčit.

Psí útulek Bouchalka představuje Žolinu, chcete ji? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Když se řekne Jack Russell teriér, každý pejskař hned ví, že to znamená hyperaktivitu, akčňáka a energii sbalenou na cesty. A taková je i Žolina, a to i přes to, že se narodila v roce 2010. Bere věk jako číslo a deset let je na malého pejska ještě málo na to, aby se cítila jako stará babina.

Žolinka žila se starší paní, která se o ni už nemohla dál starat, a tak se ocitla v útulku. Je to fenečka, která potřebuje opravdu pohyb a zabavit. Když se nudí a má roupy, nechová se úplně ukázkově a vzpomene si, jak se honí auta, kouše do ocasu a prý uměla být i protivná a vyjet. Naštěstí se to nikdy v útulku nestalo, ani ze strachu nikdy nezavrčela. Je to prostě malý paličák!

Vhodná do bytu i na zahrádku, obojí bude super, když se nebude nudit. Může být i u starších lidí, kteří s ní ale budou dostatečně chodit na procházky a bude mít k dispozici zahradu. Samozřejmě kdyby byl nový páníček milovník a znalec „ruslíků“, to by byl pro ni velký bonus!

Venku pejsky moc neřeší, ale do jedné domácnosti se hodí pouze se samcem. Ostatní zvířata nemusí a nehodí se k nim. Co se týče dětí, tak se k nim bohužel vůbec nehodí.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá