Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Psí útulek Bouchalka představuje Janise, chcete ho?

Neděle, 21. června 2020 09:30

Psí útulek Bouchalka je neustále plný chlupatých domácích mazlíčků, co netrpělivě čekají na svoji novou rodinu. Dnešním hrdinou, kterého vám představíme, je pejsek Janis. Můžete si ho adoptovat, nebo jen přijít vyvenčit.

Psí útulek Bouchalka představuje Janise, chcete ho? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Janis je kříženec rotvajlera a německého ovčáka, který tři roky pobíhá s námi po světě, je to tedy poměrně ještě mladíček! Je hodný, zvídavý a laskavý. Je to mladý a aktivní chlapec a má energie na rozdávání. Janis prošel základním výcvikem, takže poslouchat umí a nedělá mu to problém. Je to pesan, který se rád učí další nové věci a velmi rád pracuje, bude tedy rád za pánečka, který ho nenechá usnout na vavřínech a bude s ním dál rozvíjet jeho dovednosti a talent.

Janisek je vhodný k aktivní rodině nebo lidem, bude rád za procházky, výlety a zábavu. Nevadí mu ani dítka, takže není problém, aby šel do adopce právě k nim. Ovšem pouze do rodinky, kde budou děti již rozumné, starší patnácti let. Janisek se nehodí ke starším lidem, je to pesan opravdu aktivní a vitální a hodí se tak ke stejně založeným lidem.

Janis by rád odjel bydlet do domečku se zahrádkou, ale nepohrdne ani bydlením v bytě. Jak Janisek vychází s ostatními pejsky a zvířátky bohužel v útulku neví, protože neměli možnost to odzkoušet.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE: 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá