ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Psí útulek Bouchalka představuje Páju, chcete ho?

Pátek, 17. dubna 2020 07:00

Protože pejsků v útulku Bouchalka postupně neustále přibývá, připravily Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky pro své čtenáře další pokračování seriálu, ve kterém představí „hafana“, kterého si můžete adoptovat, nebo vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Paja.

Psí útulek Bouchalka představuje Páju, chcete ho? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Pája je krásný rok a půl starý pejsek. Nejspíše kříženec ridgebacka s loveckým pejskem. Povahově je Pája ještě takové mladé trdlo. Rád dovádí, mazlí se, ale dokáže být taky pěkný divočák.

Pája má dobrý vztah k psím holkám, co by taky ne, když s jednou přivandroval. Psí kluky si vybírá podle vzájemných sympatií. K ostatním zvířátkům se nehodí, snaží se je ulovit.

Pája je pejsek „šmrcnutý“ nějakým loveckým pesanem, je tedy vhodný spíš do baráčku se zahrádkou, kde by mohl blbnout a běhat, běhat a běhat. Bude ovšem rád, když bude moct být s vámi i doma jako právoplatný člen rodiny, a ne pouze jako pejsek na zahradu do kotce.

Čtěte také:

Soutěžte s Kladenskými listy o pět stokorun

Pájovi by nevadilo bydlet ani s dětmi, ovšem jedině s těmi již většími, okolo deseti let a více. Pájík není absolutně vhodný pejsek ke starším lidem. Naopak pro mladou, aktivní rodinu nebo lidi je to pejsek jak stvořený! Jaro už by jistě rád strávil v nové rodině.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:  

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá