ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Kladenský Jarda Tauber maká v pandemii na nových skladbách

Pátek, 17. dubna 2020 07:10

Před pár dny vyšel již sólový videoklip kladenského muzikanta Jardy Taubera k písni „Na křídlech andělů“. Součástí premiéry klipu bylo opět živé vysílání, které tentokrát probíhalo kvůli současné pandemii pouze v domácí zkušebně.

Kladenský Jarda Tauber maká v pandemii na nových skladbách (Foto: Archyv Jardy Taubera)

„Hudba vznikala ve studiu Rooftop u předního českého producenta Ondry Žatkuliaka, s kterým již teď tvoříme další písně na připravovanou desku. Text k písni jsem si tentokrát napsal z větší části sám. Skvělou práci také odvedli kluci David Pacholík a Adam Růžička, kteří měli na starosti režii, kameru a střih,“ chválí Jarda, který však nezahálí a již plánuje do budoucna.

„Budeme se teď sice nějaký čas věnovat propagaci nového klipu, ale v nejbližších měsících se veřejnost může těšit na další videoklip, který koncem dubna začneme připravovat,“ dodává kladenský rodák, který chce v této době, kdy jsou zrušeny všechny koncerty, připravit ve studiu co nejvíce písní na plánovanou desku.

„Bohužel současná pandemie způsobila, že bude s největší pravděpodobností přesunut i kladenský AURORA fest, na kterém jsem měl na konci května vystoupit,“ uzavřel mladý muzikant.

Čtěte také:

Soutěžte s Kladenskými listy o pět stokorun

Nový videoklip Jardy můžete vidět ZDE:

Autor: Jaroslav Nykl