Teplárna Kladno Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
 • SAMK
 • Teplárna Kladno

Městské divadlo Kladno zahájilo předprodej nové sezóny

Pátek, 17. dubna 2020 07:40

Divadlo Kladno zahájilo v pátek 17. dubna prodej předplatného, které pro své diváky připravilo na sezonu 2020/21. Nadcházející 106. sezona přináší například více předplatitelských skupin, které divákům nabídnou ještě výhodnější místa v hledišti. Mezi další novinky patří nově vytvořená dopolední skupina pro seniory.

Městské divadlo Kladno zahájilo předprodej nové sezóny (Foto: KL)

Když nový abonent, který koupí předplatné do 30. června letošního roku, obdrží pět procent slevu na již zvýhodněnou cenu. Pokud přivede 10 nových předplatitelů, sám obdrží předplatné zdarma! Celou brožuru předplatného najdete na webu Městského divadla Kladno v sekci vstupenky – předplatné.

Nová sezona přináší dramaturgicky úspěšné tituly, jako například duchařskou komedii Rozverný duch. Premiéra je plánovaná na 10. října. Dále také vynikající retro komedii Eva tropí hlouposti. Její premiéru diváci uvidí 21. listopadu. Dramatizace vychází ze slavného prvorepublikového filmu. Divadlo plánuje i premiéru jednoho z nejlepších světových muzikálů všech dob Kabaret. Poprvé ho diváci spatří 13. února příštího roku. V roce 2021 uvidí diváci i konverzační komedii Bůh masakru. Premiéra je naplánovaná na 17. dubna 2021. Poslední premiérou sezony bude romantický příběh velké lásky Anna Karenina. Ta bude k vidění od 12. června 2021.

Kromě premiér souboru Městského divadla Kladno se mohou předplatitelé těšit i na úspěšné tituly z předchozích sezon, jednu z nejslavnějších a nejčastěji hraných komedií všech dob Brouk v hlavě, bláznivou komedii o nelehkém inscenování pravé anglické detektivky Hra, která se zvrtla, komedii o vztazích mezi muži a ženami MILUJU TĚ, ALE…, psychologický thriller Služky, dále na svéráznou adaptaci známého příběhu České Vánoce, muzikálový hit Monty Python´s Spamalot, jednu z neslavnějších Skakespearových her Sen noci svatojánské, slavnou satirickou komedii o pokrytectví Tartuffe. Milovníky detektivek potěší slavný Hercule Poirot ve Vraždě v Orient Expresu nebo mrazivý thriller z anglických blat Žena v černém. Příběh mladé ženy, která s pomocí publika odehraje svůj životní příběh, uvidí diváci v inscenaci Všechny báječný věci.

Předplatitelé se mohou těšit i na hostující soubory. Městské divadlo Mladá Boleslav se představí s inscenací slavného Amadea a současným příběhem o jednom osudovém zvratu Teď mě zabij. Dále se kladenským divákům představí Východočeské divadlo Pardubice s vynikající komedií Společenstvo vlastníků, s komediemi Jméno a Číňani bude hostovat Divadlo A. Dvořáka Příbram. Městské divadlo v Mostě pohostinsky vystoupí s tragikomedií Kati a slavnou komedií Bosé nohy v parku, Komorní divadlo Kalich uvede komedii Woodyho Allena Sex noci svatojánské, Agentura Familie se představí s komedií ze současnosti Fantastická žena a Divadlo Palace s izraelskou komedií Neperte se, prosím vás! Agentura ADF uvede životopisnou hru Madame Rubinstein a Západočeské divadlo v Chebu slavné sci-fi Karla Čapka R.U.R.

Čtěte také:

Soutěžte s Kladenskými listy o pět stokorun

Městské divadlo Kladno si hluboce váží každého diváka, který ho v této době podpoří koupí výhodného předplatného. Přijďte se pobavit, zasmát, dojmout i zavzpomínat. Stačí si jen vybrat!

Autor: Marek Hladký 1. foto

  FOTO: Rytíři neuspěli doma ani podruhé a do Jihlavy pojedou v těžké pozici

 2. foto

  Ve Slaném boural řidič čtyřkolky, se zraněním byl převezen do Motola

 3. krimi

  V kladenském Centralu kradl recidivista, byl přistižen při činu

 4. zprávy

  Středočeští školáci patří mezi nejlepší ve finanční gramotnosti

 5. krimi

  Neustále to samé. Kladnem se opět toulali opilí a zfetovaní řidiči

 6. foto

  FOTO: Třaskavé finále odstartovalo jihlavské vítězství v prodloužení

 7. krimi

  V Kladně boural opilec, sám na sebe potom zavolal policii

 8. zprávy

  Ve Slaném půjčují zdarma kompostéry

 9. zprávy

  V Kladně zadrželi celníci dealera drog, předali ho policistům

 10. foto

  Kanonýři se vrátili ke společným tréninkům. Zapojí se až 220 členů

 11. krimi

  Bitku ve Vodárenské ulici ukončili až přivolaní policisté

 12. foto

  Kladenská nemocnice zakoupila devět nových sanitek

 13. krimi

  Pozor! V Kladně jezdí falešní taxikáři

 14. krimi

  Další řidiči usedli za volant přes zákaz řízení, nyní jim hrozí dva roky vězení

 15. video

  Kladenská ZUŠ natočila prezentační videa – hra na housle

 16. info z radnice

  Kladenský magistrát utratí necelý milion za testy pro školáky

 17. krimi

  V Kladně boural řidič, který od nehody utekl. Policie vyhlásila pátrání

 18. zprávy

  Ve Stochově mají novou střechu na školce, opravenou silnici i chodníky

 19. krimi

  Večerní nákup znepříjemnila krádež mobilního telefonu

 20. sport

  SAMK oznámily změny v podmínkách užívání venkovních sportovišť