ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Městské divadlo Kladno zahájilo předprodej nové sezóny

Pátek, 17. dubna 2020 07:40

Divadlo Kladno zahájilo v pátek 17. dubna prodej předplatného, které pro své diváky připravilo na sezonu 2020/21. Nadcházející 106. sezona přináší například více předplatitelských skupin, které divákům nabídnou ještě výhodnější místa v hledišti. Mezi další novinky patří nově vytvořená dopolední skupina pro seniory.

Městské divadlo Kladno zahájilo předprodej nové sezóny (Foto: KL)

Když nový abonent, který koupí předplatné do 30. června letošního roku, obdrží pět procent slevu na již zvýhodněnou cenu. Pokud přivede 10 nových předplatitelů, sám obdrží předplatné zdarma! Celou brožuru předplatného najdete na webu Městského divadla Kladno v sekci vstupenky – předplatné.

Nová sezona přináší dramaturgicky úspěšné tituly, jako například duchařskou komedii Rozverný duch. Premiéra je plánovaná na 10. října. Dále také vynikající retro komedii Eva tropí hlouposti. Její premiéru diváci uvidí 21. listopadu. Dramatizace vychází ze slavného prvorepublikového filmu. Divadlo plánuje i premiéru jednoho z nejlepších světových muzikálů všech dob Kabaret. Poprvé ho diváci spatří 13. února příštího roku. V roce 2021 uvidí diváci i konverzační komedii Bůh masakru. Premiéra je naplánovaná na 17. dubna 2021. Poslední premiérou sezony bude romantický příběh velké lásky Anna Karenina. Ta bude k vidění od 12. června 2021.

Kromě premiér souboru Městského divadla Kladno se mohou předplatitelé těšit i na úspěšné tituly z předchozích sezon, jednu z nejslavnějších a nejčastěji hraných komedií všech dob Brouk v hlavě, bláznivou komedii o nelehkém inscenování pravé anglické detektivky Hra, která se zvrtla, komedii o vztazích mezi muži a ženami MILUJU TĚ, ALE…, psychologický thriller Služky, dále na svéráznou adaptaci známého příběhu České Vánoce, muzikálový hit Monty Python´s Spamalot, jednu z neslavnějších Skakespearových her Sen noci svatojánské, slavnou satirickou komedii o pokrytectví Tartuffe. Milovníky detektivek potěší slavný Hercule Poirot ve Vraždě v Orient Expresu nebo mrazivý thriller z anglických blat Žena v černém. Příběh mladé ženy, která s pomocí publika odehraje svůj životní příběh, uvidí diváci v inscenaci Všechny báječný věci.

Předplatitelé se mohou těšit i na hostující soubory. Městské divadlo Mladá Boleslav se představí s inscenací slavného Amadea a současným příběhem o jednom osudovém zvratu Teď mě zabij. Dále se kladenským divákům představí Východočeské divadlo Pardubice s vynikající komedií Společenstvo vlastníků, s komediemi Jméno a Číňani bude hostovat Divadlo A. Dvořáka Příbram. Městské divadlo v Mostě pohostinsky vystoupí s tragikomedií Kati a slavnou komedií Bosé nohy v parku, Komorní divadlo Kalich uvede komedii Woodyho Allena Sex noci svatojánské, Agentura Familie se představí s komedií ze současnosti Fantastická žena a Divadlo Palace s izraelskou komedií Neperte se, prosím vás! Agentura ADF uvede životopisnou hru Madame Rubinstein a Západočeské divadlo v Chebu slavné sci-fi Karla Čapka R.U.R.

Čtěte také:

Soutěžte s Kladenskými listy o pět stokorun

Městské divadlo Kladno si hluboce váží každého diváka, který ho v této době podpoří koupí výhodného předplatného. Přijďte se pobavit, zasmát, dojmout i zavzpomínat. Stačí si jen vybrat!

Autor: Marek Hladký