ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Policisté pátrají po pětadvacetileté ženě z Kladna

Čtvrtek, 16. dubna 2020 08:10

Pětadvacetiletá žena je pohřešovaná od pondělí 13. dubna, kdy ji naposledy viděl její partner v jejich bydlišti v Kladně. Muž nahlásil, že jeho přítelkyně z bytu odešla po hádce, což se v minulosti už několikrát opakovalo.

Kladenští policisté pátrají po pětadvacetileté ženě z Kladna (Foto: PČR)

Policisté přijali na obvodním oddělení Kladno Kročehlavy oznámení od muže, který pohřešuje svoji pětadvacetiletou přítelkyni Milenu Basultovou. Naposledy ji viděl v pondělí 13. dubna v jejich bydlišti v Kladně v ulici Varšavská 2784.

Žena z bytu odešla krátce po jejich společné hádce, a to pouze v pyžamovém overalu a bez bot. Vzala si s sebou jen mobilní telefon, kterým se partnerovi o den později ozvala přes aplikaci, ale odmítla mu sdělit, kde se nachází. Mobil má od té doby nedostupný. Policejní mluvčí Jana Šteinerová informovala, že pohřešovaná žena od partnera už několikrát odešla, ale vždy se po nějaké době vrátila zpět.

Žena byla při odchodu z bydliště oblečená do pyžamového overalu černé barvy s bílými pruhy na rukávech, její zdánlivý věk je 25-28 let, je 149 centimetrů vysoká, střední postavy, má černé, dlouhé, vlnité, neupravené vlasy a na levé paži tetování „ Tereza 17.10.2015“, na pravé paži tetování „ Štefan“.

Autor: (kh)