ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Město Kladno zřídilo právní poradnu kvůli pandemii koronaviru

Čtvrtek, 16. dubna 2020 07:10

Město Kladno rozšířilo stávající bezplatnou poradnu o právní „koroporadnu“. Ta bude sloužit pro řešení právních otázek, které vzniknou v důsledku koronavirové epidemie. Dozvíte se vše důležité ohledně ošetřovného nebo například pracovněprávních otázek.

Město Kladno zřídilo právní poradnu kvůli pandemii koronaviru (Foto: KL)

Právní „koroporadna“ bude spuštěna ve středu 22. dubna. Potom vám bude k dispozici každou středu od 9 – 13 hodin. Občanům se bude věnovat místní zkušená advokátka, která bude službu poskytovat dobrovolně bez nároku na odměnu. Běžné právní poradenství se bude poskytovat zejména v těchto oblastech práva: občanské, pracovní, správní, trestní a insolvenční.

Poradenské služby jsou určeny výhradně pro fyzické osoby s trvalým pobytem na území Kladna. To si poradna ověří občanským průkazem před poskytnutím služby. Více o „koroporadně“ se dozvíte ZDE:.

Čtěte také:

Soutěžte s Kladenskými listy o pět stokorun

Právní „koroporadnu“ naleznete v ulici Zádušní 1841, budova Josífky (vedle kladenského zámku), kancelář č. 2/J (vpravo za vstupem). Je možné také osobní setkání, ovšem za dodržení nezbytných hygienických opatření. Objednat se můžete na tel. 312 604 172, 171.

Autor: (red)