ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Kladenské kino Hutník promítá on-line

Středa, 15. dubna 2020 07:40

Moderní sál, 4K promítačka, stříbrné plátno a pohodlné sedačky, to je kladenské kino Hutník, které je v těchto dnech uzavřené. Ovšem od konce března promítá virtuálně. Zakoupením vstupenky on-line kino podpoříte.

V Kladně kino Hutník promítá on-line (Foto: KL)

Funguje to jednoduše. Na webových stránkách kina si vyberete film, který chcete vidět, a prostřednictvím on-line předprodeje zakoupíte vstupenku. Cena je jednotná, a to pouhých 70 kaček. Předprodej končí vždy hodinu před projekcí. Pokud se stane, že bude vyprodáno, další lidé se do on-line vysílání již nepřipojí. Po zakoupení vstupenky obdržíte e-mail s číslem, který „odemkne“ váš přístup k filmu.

Filmy jsou promítány na webové stránce www.vasekino.cz prozatím jednou denně, od příštího týdne se ale blýská na lepší časy a mohly by se vysílat i dva filmy za den.

Čtěte také:

Soutěžte s Kladenskými listy o pět stokorun

„Protože jsme kino, přijďte raději včas, alespoň 20 minut před začátkem představení. Film začíná na čas a nelze ho pozastavit ani posouvat. Nejsme streamovací služba, jsme stále kino. Film promítáme bez pauz a bez reklam. Ty běží 20 minut před projekcí,“ uvedl pro Kladenské listy provozovatel kina Hutník Pavel Volf.

Autor: (mv)