ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Vandal poničil v Rabasovce dvě auta, jedno pak v Polské

Pondělí, 13. dubna 2020 07:40

Místo, aby seděl doma a dodržoval karanténu, vydal se vandal do ulic Kladna. Dlouhou chvíli si pak krátil tím, že ničil automobily lidí, kteří byli doma a respektovali vládní nařízení. Kladenští policisté po pachateli intenzivně pátrají.

Vandal poničil v Rabasovce dvě auta, jedno pak v Polské (Ilustrační foto: KL)

V hledáčku kladenských policistů je od 7. dubna vandal, který poničil zaparkovaná vozidla. První škodu nahlásila pětatřicetiletá žena. Ta uvedla, že parkovala se svoji Škodou Kodiaq v ulici Václava Rabase a někdo jí udělal rýhu v laku přes čtyři díly na levém boku. Škoda byla vyčíslena na částku 20 tisíc korun.

Ve stejný den se na policejní služebnu dostavil další poškozený. Tomu pachatel znehodnotil služební dodávkové vozidlo tovární značky Citroen, zaparkované také v ulici Václava Rabase. V tomto případě jeho plechový miláček dostal od vandala tučnou rýhu na levém boku. Škoda byla vyčíslena na 15 tisíc korun.

Třetím poškozeným vozidlem byl Ford Focus, který byl zaparkován v ulici Polská. Tomu dosud neznámý pachatel za užití násilí rozbil zadní okno a utrhl zadní stěrač. Tímto jednáním způsobil majitelce škodu ve výši osmi tisícovek.

Autor: (mv)