ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Kladno žije online! Kulturu si užijete přímo z vašeho obýváku

Pondělí, 13. dubna 2020 07:30

Vzhledem k vládním opatřením reagujícím na šíření nemoci COVID-19 jsou všechna kulturní představení zrušena. O kulturu ale přesto nepřijdete. Kladno totiž žije online! Redakce Kladenských listů pro vás vytipovala to nejzajímavější z představení, koncertů a výstav, které tento týden můžete zhlédnout z pohodlí vašeho domova. 

Kladno žije online! Kulturu si užijete přímo z vašeho obýváku

Pondělí 13. dubna

Ve 20 hodin se můžete těšit na koncert Ondřeje Rumla, zpěváka, který se úspěšně zúčastnil soutěže Super Star, a znát ho můžete taky z oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Úterý 14. dubna 

V 10 hodin si užijete další díl cyklu Umění v kladenských ulicích, kde se dozvíte o domovních znameních na věžácích i o jejich tvůrcích.

V osm hodin večer vás čeká premiéra dalšího videoklipu kladenského zpěváka a hudebníka Jardy Taubera, který se nedávno vrátil z Ameriky, kde byl na dalším turné s Petrem Jandou.

Středa 15. dubna

Ve 14 hodin si můžete zacvičit jógu se studiem Živé vobrazy Kladno a večer potom pustit dětem Uspávanky z Lampionu, které začínají v 18:30.

Čtvrtek 16. dubna

Nejen seniory čeká humorné čtení, které připravilo Městské divadlo Kladno. Začíná v 17 hodin. Další hudební koncert se pak odehraje ve 20 hodin. Tentokrát zazní přímý přenos koncertu Jana Buriana ze zavřeného klubu U Staré paní.

Pátek 17. dubna

Na své si od 12 hodin přijdou milovníci vaření, které Kuchařskou show provede Michael Krulich. V 19:30 začíná první epizoda cyklu Kladenské kluby a hospody.

Sobota 18. dubna

Sládečkovo vlastivědné muzeum připravilo komentovanou prohlídku výstavy Vydra a bobr, kterou můžete zhlédnout od 14 hodin.

Neděle 19. dubna

Od 15 hodin vás čeká představení divadla Lampion s názvem Nechsepřekvapení.

Autor: (kh)