ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Psí útulek Bouchalka představuje Bastiena, chcete ho?

Neděle, 12. dubna 2020 09:00

Protože pejsků v útulku Bouchalka postupně neustále přibývá, připravily Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky pro své čtenáře další pokračování seriálu, ve kterém představí „hafana“, kterého si můžete adoptovat, nebo vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Bastien.

Psí útulek Bouchalka představuje Bastiena, chcete ho? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Bastík je čtyři roky starý kříženec rasy cane corso a labradora. Povahově je hodný a velmi aktivní se sílou za dva. Asi byste to do něj neřekli, ale co Bastík dělá rád, je mazlení. Prošel základní výchovou, takže poslouchat umí hezky. Do útulku se nedostal proto, že by něco pokazil, někoho pokousal a podobně. Byl přivezen majitelem, který se dostal do složité situace a Bastíka si nemohl nechat.

Bastík zbožňuje fenečky. S psími kluky už je to trošku složitější. Vybírá si je podle toho, jak jsou mu sympatičtí. Co v útulku zatím vypozorovali, tak kočiček si nevšímá, ale má v sobě nějaké lovecké pudy, takže ho úplně ke kočičákům a ostatním zvířatům není možné doporučit. Bastík je hodný pejsek a nedělají mu problém ani dítka. Ovšem starší deseti let i vzhledem k jeho velké síle. Bastík není pes vhodný ke starším lidem, má obrovskou sílu a spoustu energie. Hodí se tedy spíš k nějaké aktivnější rodině. Třeba i s psí kamarádkou, za kterou bude rád.

Bastík by rád odjel bydlet spíše k domečku se zahrádkou, kde se bude moct proběhnout, vyhřát se na sluníčku a natáhnout se. Jak by si zvykl v bytě, není možné odhadnout, možná by se s tím taky popral.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá